קור תעשייתי

מעבר לאחסון בתנאים מבוקרים ואפשרות לשליטה בטמפרטורה, ישנם סוגי מקררים תעשייתיים שמאפשרים חיסכון בצריכת אנרגיה ובהמשך לכך גם צמצום בתשלומי החשמל. קראו על יתרונות נוספים

אחסון מוצרי מזון בטמפרטורה אופטימלית יסייע לשמור על האוכל טרי במשך תקופה ארוכה. ישנם סוגי מקררים תעשייתיים בהם ניתן לאחסן את מוצרי המזון ולהציג אותם במקביל. מדובר באמצעי מצוין לעסק מצליח. מקררים תעשייתיים הכוללים תצוגה מזכוכית הם חלק חשוב ממהלכי שיווק מוצלחים בכל עסק בתחום המזון, הזקוק לקירור המוצרים המוצעים למכירה. במסעדות, למשל, יש מוצרי מזון מתכלים שצריכים אחסון בטמפרטורה נמוכה במקביל להצגתם בפני הלקוחות.כיום, זמינים בשוק סוגי מקררים תעשייתיים, בהם גם מגוון רחב של מקררים עם דלתות זכוכית. ישנם סוגים שונים של מקררי תצוגה שמציעים גדלים, צורות, קיבולת והתאמה למוצרי מזון מסוגים שונים. הם מבוססי טכנולוגיה חדשנית ועדכנית ביותר ובמקביל חסכוניים באנרגיה. ישנם סוגי מקררים תעשייתיים שמיועדים לטווחי טמפרטורה שונים, בהתאם לסוג המזון שהם אמורים לאחסן ולהציג. 

בין היתרונות של מקררים תעשייתיים גם זה שמאפשר חלל תצוגה מצוין. מקררים כאלה, בעלי דלת זכוכית, מצוינים לעסקים שמוכרים מזון, משום שהם מספקים תצפית מצוינת על המוצרים המאוחסנים. אזור התצוגה שיוצרים באמצעות מכשירים אלה הוא דרך מצוינת למשוך את הלקוחות. במאפיות, למשל, ניתן להשתמש במקררי תצוגה כאלה, על מנת להציג מוצרים, כגון עוגות, מאפינס ומוצרים אפויים אחרים. גם מסעדות משתמשות במכשירים אלה, על מנת להציג מנות שונות, כגון בשר, מוצרי חלב, משקאות, מנות קינוח או דגים.

 

053-9418783