צ'יפסר חשמל - דגמים מובילים

צ'יפסר חשמל הינו בדיוק כמו צ'יפסר גז, השוני העיקרי בינהם אלו החיבורים, בעוד שציפסר המחובר לגז דורש חיבור  מיוחד לגז, ציפסר חשמלי דורש אך ורק חיבור לחשמל. לרוב מדובר על אותם מאפיינים וסוגי מכשירים. צ'יפסר תעשייתי נועד לטיגון מסחרי בשמן עמוק באחידות ובמהירות. כל מסעדה ובחנות מזון העוסקת באוכל מטוגן דרוש לה צ'יפסר תעשייתי לטיגון, חלקם מעדיפים עם חיבור גז שחימום השמן נעשה יותר מהר, וחלקם מעדיפים צ'יפסר חשמל ללא חיבור לגז.  

 

 

דגשים וטיפים בנוגע לצ'יפסר חשמל

 

יש לוודא שהצ'יפסר ובמיוחד האמבטייה עשויה מנירוסטה, שישנו ברז לשפיכת השמן המשומש, ושהוא בא עם טרמוסטט שמפסיק את פעילות המכשיר לפי זמן קצוב מראש. יש כל מיני סוגים של צ'יפסרים: צ'יפסר חשמל רצפתי, צ'יפסר חשמל דלפקי, צ'יפסרים עומדים, עם 2 תאים, עם תא אחד, יותר עמוקים ופחות. בגז ובחשמל. לכל בית עסק צרכים אחרים, הן מבחינת התפוקה שתצטרכו להוציא, הן מבחינת מהירות, הן מבחינת  מיקום פיזי בעסק שלכם. האם יש לכם חיבור לגז, או חיבור בחשמל. מהי כמות השמן והנפח של המכשיר, האם הם עומדים בתקנים הישראלים, האם יש בו אזור שמן קר, מהו זמן ההתאושוות שלו, ועוד. יש לוודא שאתם בוחרים את המכשיר הנכון. 

צ'יפסר חשמל יחיד
צ'יפסר חשמל כפול

אודות המקררים פנחס

 

על מנת להבין איזה מכשיר מתאים עבורכם, ועבור צרכי העסק שלכם, התקשרו עכשיו - 053-9418783 וקבלו ייעוץ חינם, המקררים פנחס מייבאת ומשווקת צ'יפסרים תעשייתיים, מהחברות הטובות בעולם באיכות מעולה במחירים אטרקטיביים. מיזה שנים רבות אנו מייעצים ומלווים מאות בתי עסקים בכל רחבי הארץ, ומספקים להם ציוד תעשייתי למטבחים בהתאמה אישית. עם השנים צברנו ידע וניסיון רב המאפשר לנו להבין את הצרכים של לקוחותינו ולהכווין אותם לפתרונות המתאימים עבורם. 

 

אולי יעניין אתכם  לקרוא גם על: מקררים מסחריים, מקפיאים תעשייתיים, תנורים תעשייתיים, מיקסרים, צ'יפסר גז. ומכונות מזון.   

צ'יפסר חשמל

053-9418783