המקררים פנחס הינה חברת ציוד למטבח התעשייתי, אצלנו תוכלו למצוא תנורי פיצה המתאימים לכם אישית, תנורי אבן לפיצה בגדלים שונים, תנורים לפיצה עם מספר תאים, כאלו המופעלים בגז, או חשמל, תנורי מסוע, טאבון, ועוד.

 

כשמדובר במאפים ובפיצה בפרט, יש חשיבות רבה ביותר לסוג התנור שאיתו אתם אופים, סוג התנור יכול להשפיע על טעם, טקסטורה, ועל זמנים. מניסיוננו רוב הלקוחות של פיצריות הם לקוחות חוזרים, ואוהבים את הפיצה בדיוק באותו הטעם והמרקם בכל פעם מחדש. והחלק של התנור בזה הוא גדול. 

 

אנו בהמקררים פנחס צברנו מזה שנים רבות ידע וניסיון רב בתנורים תעשייתיים לפיצות, ומספקים פתרונות וציוד לפיצריות בהתאמה אישית. אנו נדע להתאים עבורכם את התנור המתאים ביותר עבור הפיצריה שלכם.  

תנורי פיצה 

תנור פיצה כפול MD
 04 מלוש תעשייתי

מלוש 01 

מלוש 02 

מלוש 04 

התאמת תנור לבית העסק :

 

לכל פיצריה ולכל בית עסק יש מגבלות משלו. הן מגבלות מבחינה תקציבית, הן מגבלות של שטח פיזי בבית העסק, הן מגבלות של רווחיות, ומגבלות נוספות. בפיצריות במיוחד אנשים לא אוהבים לחכות יותר מדי לפיצה שלהם, ויש להכינה כמה שיותר מהר, ולכן אם בית עסק ייקח תנור פיצה שהוא קטן מדי, והלקוחות יצטרכו לחכות שהוא יוציא פיצות של לקוחות קודמים, ורק אז יכניס את שלו לתנור, הפיצריה עלולה לאבד לקוחות כתוצאה מכך. לעומת זאת פיצריה קטנה שתיקח תנור פיצה גדול במיוחד, עלולה להפסיד כסף. הן מבחינת עלויות הגז או החמשל, הן מבחינת תפוסה של מיקום פיזי, ועלויות התנור עצמו.

 

אנו נדע להתאים עבורכם את התנור המתאים לכם אישית, על פי הצרכים של בית העסק. אצלנו תקבלו ייעוץ וליווי ללא עלות, ובכך לחסוך כסף.     

תנור כפול SB
תנור פיצה 002
תנור פיצה כפול עגלה
תנור פיצה רחב
תנור פיצה 2 קומות
תנור פיצה 2 קומות
תנור פיצה קומה אחת
תנור פיצה 2 קומות
תנור פיצה 2 קומות
תנור לבישול קומביסטימר
תנור לבישול קומביסטימר
טאבון לפיצות

תנור לפיצה 001

תנור לפיצה 003

תנור לפיצה 004

תנור לפיצה 002

תנור לפיצה 007

תנור לפיצה 006

תנור לפיצה 005

תנור לפיצה 009

תנור לפיצה 010

תנור לפיצה 008

תנור לבישול קומביסטימר

טאבון לפיצות

תנור לבישול קומביסטימר

תנור לבישול קומביסטימר

053-9418783